Login Redirect (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: User
sk: Používateľ

en: Notice
sk: Oznam

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
