Login Redirect (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: User
sv: Användare

en: Notice
sv: Notering

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder
