Login Redirect (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Notice
th: แจ้งให้ทราบ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
