Login Security (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: edit user
hu: felhasználó szerkesztése

en: user
hu: felhasználó

en: Email subject
hu: Email tárgya

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Hours
hu: Órák

en: Seconds
hu: Másodperc

en: Failed attempts
hu: Sikertelen próbálkozások

en: Email body
hu: E-mail törzse
