Login Security (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: edit user
lv: labot lietotāju

en: user
lv: lietotājs

en: Email subject
lv: Epasta temats

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Hours
lv: Stundas

en: Seconds
lv: Sekundes
