Login Security (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: edit user
pt: editar usuário

en: user
pt: usuário

en: Notifications
pt: Notificações

en: Track time
pt: Reportar horas

en: Hours
pt: Horas

en: Seconds
pt: Segundos

en: Email body
pt: Corpo do email

en: No notification will be sent if the field is blank
pt: Nenhuma notificação será enviada se esse campo estiver em branco.

en: Select who should get an email message when an ongoing attack is detected
pt: Selecione quem deve receber uma mensagem de email quando for detectado que está ocorrendo um ataque.

en: Email to be sent to the defined user for ongoing attack detections.
pt: Email do usuário que receberá uma mensagem quando for detectado um ataque.

en: Configure security settings in the login form submission.
pt: Configurar as opções de segurança no formulário de login.
