Login Security (7.x-1.2) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: edit user
ca: edita usuari

en: user
ca: usuari

en: Email subject
ca: Assumpte del correu electrònic

en: Notifications
ca: Notificacions

en: Hours
ca: Hores

en: Seconds
ca: Segons
