Login Security (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: edit user
da: rediger bruger

en: user
da: bruger

en: Email subject
da: Email emne

en: Notifications
da: Meddelelser

en: Hours
da: Timer

en: Seconds
da: Sekunder

en: Email body
da: Email indhold
