Login Security (7.x-1.2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: edit user
el: επεξεργασία χρήστη

en: user
el: χρήστης

en: Notifications
el: Ειδοποιήσεις

en: Hours
el: Ώρες

en: Seconds
el: Δευτερόλεπτα
