Login Security (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: edit user
eu: erabiltzailea editatu

en: user
eu: erabiltzailea

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Hours
eu: Orduak

en: Seconds
eu: Segunduak
