Login Security (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: edit user
he: ערוך משתמש

en: user
he: משתמש

en: Notifications
he: הודעות

en: Hours
he: שעות

en: Seconds
he: שניות

en: Failed attempts
he: נסיונות שכשלו

en: You have used @user_current_count out of @user_block_attempts login attempts. After all @user_block_attempts have been used, you will be unable to login.
he: השתמשת ב@user_current_count מתוך @user_block_attempts נסיונות כניסה. לאחר שימוצו  @user_block_attempts המותרים לא יתאפשר ניסיון נוסף.
