Login Security (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: edit user
sk: upraviť použivateľa

en: user
sk: používateľ

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy
