Login Security (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: edit user
vi: chỉnh sửa người dùng

en: user
vi: người dùng

en: Notifications
vi: Thông báo

en: Hours
vi: Giờ

en: Seconds
vi: Giây
