Login Security (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: edit user
fi: muokkaa käyttäjätietoja

en: user
fi: käyttäjä

en: Email subject
fi: Sähköpostin otsikko

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Hours
fi: Tunnit
