Login Security (7.x-1.5) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: edit user
no: rediger bruker

en: user
no: bruker

en: Email subject
no: Emne

en: Notifications
no: Varslinger

en: Hours
no: Timer

en: Failed attempts
no: Mislykkede forsøk
