Login Security (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: edit user
nl: Gebruiker bewerken

en: user
nl: gebruiker

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Hours
nl: Uren

en: Email body
nl: E-mailberichttekst

en: You have used %user_current_count out of %user_block_attempts login attempts. After all %user_block_attempts have been used, you will be unable to login.
nl: Er zijn nu %user_current_count van de %user_block_attempts inlogpogingen gebruikt. Wanneer alle %user_block_attempts inlogpogingen zijn gebruikt wordt het inloggen geblokkeerd.
