Login Security (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: edit user
pl: edycja użytkownika

en: user
pl: użytkownik

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Hours
pl: Godziny
