Login Security (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: edit user
tr: kullanıcı düzenle

en: user
tr: kullanıcı

en: Email subject
tr: E-posta konusu

en: Notifications
tr: Bildirimler

en: Hours
tr: Saat

en: Email body
tr: E-posta metni

en: Your last login was @stamp.
tr: En son @stamp de siteye giriş yaptınız.

en: Your last page access (site activity) was @stamp.
tr: Son erişiminiz (sitede yaptığınız en son işlem) @stamp tarihindeydi.
