Login Security (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: edit user
fa: ویرایش کاربر

en: user
fa: کاربر

en: Email subject
fa: موضوع نامه الکترونیکی

en: Notifications
fa: اطلاع‌رسانی‌ها

en: Hours
fa: ساعت

en: edit rule
fa: ویرایش قانون
