Login Security (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: edit user
sv: redigera användare

en: user
sv: användare

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: Notifications
sv: Aviseringar

en: Hours
sv: Timmar

en: edit rule
sv: redigera regel
