Login Security (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: edit user
uk: редагувати користувача

en: user
uk: користувач

en: Email subject
uk: Тема електронного листа

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Hours
uk: Годин(и)

en: Failed attempts
uk: Помилки

en: Email body
uk: Вміст електронного листа

en: edit rule
uk: додати правило
