Login Security (7.x-1.7) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: edit user
ja: ユーザーを編集

en: user
ja: ユーザー

en: Email subject
ja: 件名

en: Notifications
ja: 通知

en: Hours
ja: 時

en: Select who should get an email message when a user is blocked by this module
ja: ユーザーがこのモジュールでブロックされた時に誰にメールメッセージを送るか選択

en: No notification will be sent if the field is blank
ja: 空欄なら誰にも注意は送りません。

en: Select who should get an email message when an ongoing attack is detected
ja: 連続アタックを検出した時に誰にメールメッセージを送るか選択

en: Email to be sent to the defined user for blocked accounts.
ja: ブロックされたアカウントのために指定されたユーザーにメールを送信

en: Email to be sent to the defined user for ongoing attack detections.
ja: 連続アタックの検出で指定されたユーザーにメールを送信
