Login Security (7.x-1.7) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: edit user
kn: ಬಳಕೆದಾರನನ್ನು ಸಂಕಲಿಸು

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Notifications
kn: <b>ಸೂಚನೆಗಳು</b>

en: Hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: edit rule
kn: ನಿಯಮವನ್ನು ಬದಲಾಯಿಸಿ
