Login Security (7.x-1.7) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: edit user
pt: editar utilizador

en: user
pt: utilizador

en: Email subject
pt: Assunto do email

en: Notifications
pt: Notificações

en: Hours
pt: Horas

en: Email body
pt: Corpo do email
