Login Security (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: edit user
lt: redaguoti narį

en: user
lt: narys

en: Email subject
lt: El. pašto tema

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Hours
lt: Valandos
