LoginToboggan (7.x-1.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: You are not authorized to access this page.
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་དོན་ལུ་  ཁྱོད་ལུ་ དབང་སྤྲོད་མ་བཏུབ།

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Add a role to the selected users
dz: སེལ་འཐུ་འབད་དེ་ཡོད་པའི་ལག་ལེན་པ་ཚུ་ལུ་  ལས་འགན་ཅིག་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Log out
dz: ཕྱིར་བསྐྱོད་

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
dz: ཁྱོད་ཀྱི་ཆོག་ཡིག་དང་  བཀོད་བརྒྱ་ཐེབས་དོ་ཚུ་  ཁྱོད་རའི་  གློག་འཕྲིན་གྱི་ཁ་བྱང་ནང་  གཏང་སྟེ་ཡོད།

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
dz: ཆུ་ཚོད་ %timestampལུ་  ལག་ལེན་པ་%nameགིས་  ནང་བསྐྱོད་འབྲེལ་ལམ་  ཐེངས་གཅིག་ལག་ལེན་འཐབ་ནུག

en: Username or e-mail address
dz: གློག་འཕྲིན་ཁ་བྱང་ ཡང་ན་ ལག་ལེན་པའི་མིང་

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
dz: དེ་མ་ཚད་  ཁྱོད་རའི་ གློག་འཕྲིན་ཁབྱང་ལུ་  བསླབ་སྟོན་ཐེབས་ཚུ་ཡང་  གཏང་སྟེ་ཡོདཔ་ཨིན།
