LoginToboggan (7.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: user
fa: کاربر

en: enabled
fa: فعال شده

en: disabled
fa: غیرفعال

en: None
fa: خالی

en: Password
fa: گذرواژه

en: Link
fa: پیوند

en: edit
fa: ویرایش

en: You are not authorized to access this page.
fa: شما مجاز به دسترسی به این صفحه نیستید.

en: Access denied
fa: دسترسی مجاز نیست

en: Add a role to the selected users
fa: اضافه کردن یک نقش به کاربران انتخاب شده

en: Other
fa: دیگر

en: Log out
fa: خروج

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
fa: گذرواژه شما و دستورات بیشتر به نشانی پست الکترونیک تان ارسال شد.

en: Standard
fa: استاندارد

en: Error saving user account.
fa: خطا در ذخیره سازی حساب کاربری

en: Username or e-mail address
fa: نام کاربری یا نشانی پست الکترونیک

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
fa: توضیحات بیشتر به ایمیل شما ارسال شد.
