LoginToboggan (7.x-1.0-alpha1) - en to no translation catalogue (33 entries)

en: user
no: bruker

en: enabled
no: aktivert

en: disabled
no: deaktivert

en: Login
no: Logg inn

en: None
no: Ingen

en: Password
no: Passord

en: Link
no: Lenke

en: edit
no: rediger

en: You are not authorized to access this page.
no: Du har ikke tillatelse til å besøke denne siden.

en: Access denied
no: Tilgang nektet

en: login
no: logg inn

en: Add a role to the selected users
no: Legg til en rolle til valgte brukere

en: Other
no: Annet

en: 1 Day
no: 1 dag

en: 2 Days
no: 2 dager

en: 3 Days
no: 3 dager

en: 4 Days
no: 4 dager

en: 5 Days
no: 5 dager

en: 6 Days
no: 6 dager

en: 1 Week
no: 1 Uke

en: 1 Month
no: 1 Måned

en: 1 Year
no: 1 År

en: Log out
no: Logg ut

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
no: Ditt passord samt viktige instruksjoner ble sendt til din e-postadresse.

en: Error saving user account.
no: Feil i lagring av brukerkonto.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
no: Brukeren %name brukte en engangspåloggingslenke %timestamp.

en: New user: %name (%email).
no: Ny bruker: %name (%email).

en: Username or e-mail address
no: Brukernavn eller e-postadresse

en: Username or e-mail
no: Brukernavn eller e-post

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
no: Du kan logge inn med brukernavn eller e-post-adresse.

en: The password field is case sensitive.
no: Passordfeltet skiller mellom store og små bokstaver.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
no: Ytterligere instruksjoner er sendt til din e-postadresse.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
no: Denne tillatelsen er arvet fra rollen for autentisert bruker.
