LoginToboggan (7.x-1.0-alpha3) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: edit
am: አስተካክል

en: You are not authorized to access this page.
am: እዚ ገፅ ላይ ለመድረስ ፈቃድ አልተሰጥህም።

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Log in
am: ግባ

en: Log out
am: ውጣ
