LoginToboggan (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (18 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Password
eo: Pasvorto

en: edit
eo: redakti

en: You are not authorized to access this page.
eo: Vi ne rajtas aliri ĉi tiun paĝon.

en: Access denied
eo: Aliro malpermesata.

en: Add a role to the selected users
eo: Aldonu rolon al la elektitaj uzantoj

en: Other
eo: Alia

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Log out
eo: Elsaluti

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
eo: Via pasvorto kaj pluaj instrukcioj sendiĝis al via retpoŝtadreso.

en: Error saving user account.
eo: Eraro konservante uzantokonton.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
eo: Uzanto %name uzis unu-fojan ensalutan ligilon je %timestamp.

en: New user: %name (%email).
eo: Nova uzanto: %name (%email).

en: Username or e-mail address
eo: Uzantnomo aŭ retpoŝtadreso.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
eo: Ni retpoŝtis pluajn instrukciojn al vi.
