LoginToboggan (7.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Disabled
ne: निष्क्रिय

en: Enabled
ne: सक्रिय

en: Password
ne: गोप्यशब्द

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुस

en: Error saving user account.
ne: प्रयोगकर्ता खाता बचत गर्दा त्रुटी भयो।
