LoginToboggan (7.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (9 entries)

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Access denied
pa: ਅਧਿਕਾਰ ਪਾਬੰਦੀ ਹੈ

en: Other
pa: ਹੋਰ

en: Log in
pa: ਲਾਗ ਇਨ

en: Log out
pa: ਲਾਗ ਆਉਟ

en: Username or e-mail address
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ ਜਾਂ ਈਮੇਲ ਐਡਰੈੱਸ
