LoginToboggan (7.x-1.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: None
sl: Brez

en: Password
sl: Geslo

en: Link
sl: Povezava

en: edit
sl: uredi

en: You are not authorized to access this page.
sl: Nimate pravic za dostop do te strani.

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Add a role to the selected users
sl: Dodaj vlogo izbranim uporabnikom

en: Log in
sl: Prijava

en: Log out
sl: Odjavi se

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
sl: Geslo in ostala navodila so poslana na vaš e-mail naslov.

en: Standard
sl: Standardni

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sl: Uporabnik %name je uporabil možnost enkratne prijave ob %timestamp.

en: New user: %name (%email).
sl: Nov uporabnik: %name (%email).

en: Username or e-mail address
sl: Uporabniško ime ali e-poštni naslov

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sl: Dodatna navodila so bila poslana na vaš e-mail naslov.
