LoginToboggan (7.x-1.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (16 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Disabled
sq: Jo aktiv

en: Enabled
sq: Aktiv

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: edit
sq: ndrysho

en: You are not authorized to access this page.
sq: Nuk keni të drejtë të futeni në këtë faqe.

en: Access denied
sq: Ndalohet hyrja

en: Add a role to the selected users
sq: Shtoi një rol përdoruesve të zgjedhur

en: Other
sq: Tjetër

en: Log in
sq: Identifikohu

en: Log out
sq: Dalja

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
sq: Fjalëkalimi dhe udhëzimet e tjera u dërguan tek adresa juaj e-mail.

en: Error saving user account.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së profilit të përdoruesit.

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sq: Përdoruesi %name ka përdorur lidhjen njëherë të përdorshme identifikimi më %timestamp.

en: Username or e-mail address
sq: Emri i përdoruesit ose adresa e-mail

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sq: Instruksionet e tjera u dërguan tek adresa juaj e-mail.
