LoginToboggan (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: None
et: Puudub

en: Password
et: Parool

en: edit
et: muuda

en: You are not authorized to access this page.
et: Sul puudub õigus antud lehte  vaadata.

en: Access denied
et: Ligipääs keelatud

en: Add a role to the selected users
et: Lisa valitud kasutajatele roll

en: Other
et: Muu

en: Log in
et: Sisene

en: Request new password
et: Soovin uut parooli

en: Log out
et: Logi välja

en: Standard
et: Standardne

en: Error saving user account.
et: Viga kasutajakonto salvestamisel.

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: Confirm e-mail address
et: Kinnita e-posti aadress

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
et: Kasutaja %name kasutas ühekordset sisse logimise linki %timestamp.

en: New user: %name (%email).
et: Uus kasutaja: %name (%email).

en: Set password
et: Määra parool

en: Username or e-mail address
et: Kasutajanimi või meiliaadress

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
et: Edasised juhised saadeti sinu e-mailile.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
et: See õigus tuleneb sisseloginud kasutaja rollist.
