LoginToboggan (7.x-1.0) - en to ga translation catalogue (9 entries)

en: user
ga: úsáideoir

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: You are not authorized to access this page.
ga: Níl rochtain údaraithe agat ar an leathanach seo.

en: Access denied
ga: Cead rochtana diúltaithe

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Request new password
ga: Iarr pasfhocal nua

en: Log out
ga: Logáil amach

en: Username or e-mail address
ga: Ainm úsáideora nó seoladh ríomhphoist
