LoginToboggan (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: user
se: geavaheaddji

en: Password
se: Beassansátni

en: edit
se: rievdda

en: You are not authorized to access this page.
se: Dus ii leat lohpi fitnat dán siiddus

en: Request new password
se: Diŋgo ođđa čoavddasáni

en: Log out
se: Logge eret

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
se: Viidásat bagadusat lea sáddejuvvon du e-poastačujuhussii.
