LoginToboggan (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (54 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: None
sk: Žiadne

en: Password
sk: Heslo

en: Link
sk: Odkaz

en: edit
sk: upraviť

en: You are not authorized to access this page.
sk: Nemáte oprávnenie pre prístup k tejto stránke.

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý

en: Add a role to the selected users
sk: Pridať kategóriu vybraným používateľom

en: Other
sk: Ostatné

en: Log in
sk: Prihlásenie

en: 1 Day
sk: 1 deň

en: 2 Days
sk: 2 dni

en: 3 Days
sk: 3 dni

en: 4 Days
sk: 4 dni

en: 5 Days
sk: 5 dní

en: 6 Days
sk: 6 dní

en: 1 Week
sk: 1 týždeň

en: 2 Weeks
sk: 2 týždne

en: 1 Month
sk: 1 mesiac

en: 3 Months
sk: 3 mesiace

en: 6 Months
sk: 6 mesiacov

en: 1 Year
sk: 1 rok

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Access Denied
sk: Prístup zakázaný

en: Standard
sk: Štandardná

en: Error saving user account.
sk: Chyba pri uložení účtu používateľa.

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Registration
sk: Registrácia

en: Confirm e-mail address
sk: Potvrdiť e-mailovú adresu

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sk: Používateľ %name použil jednorazový prihlasovací odkaz v čase %timestamp.

en: New user: %name (%email).
sk: Nový používateľ: %name (%email).

en: More help can be found at <a href="!help">LoginToboggan help</a>.
sk: Viac informácií nájdete na stránke <a href="!help">LoginToboggan pomocník</a>.

en: <strong>Note:</strong> Logintoboggan module is installed. If you are using one of the custom login block types below, it is recommended that you set this to <em>&lt;none&gt;</em>.
sk: <strong>Poznámka:</strong> Logintoboggan je nainštalovaný. Ak používate niektorí z nižšie voliteľných typov prihlasovacích blokov, tak je doporučené nastaviť ich na <em>&lt;žiadne&gt;</em>.

en: Collapsible form
sk: Vysúvací formulár

en: 'Standard' is a standard login block, 'Link' is a login link that returns the user to the original page after logging in, 'Collapsible form' is a javascript collaspible login form.
sk: 'Štandardný' je štandarný prihlasovací blok, 'Odkaz' je prihlasovací odkaz, ktorý vráti po prihlásení používateľa na pôvodnú stránku, 'Vysúvací formulár' je java skriptový vysúvací prihlasovací formulár.

en: Set a custom message to appear at the top of the login block
sk: Nastaviť správu, ktorá sa zobrazí na vrchu prihlasovacieho bloku.

en: Allow users to login using their e-mail address
sk: Povoliť užívateľom prihlásiť sa pomocou e-mailovej adresy

en: Set password
sk: Nastavenie hesla

en: Never delete
sk: Nikdy nevymazať

en: Delete unvalidated users after
sk: Vymazať nepotvrdených používateľov po

en: Display login successful message
sk: Zobraziť oznam o úspešnom prihlásení

en: Minimum password length
sk: Minimálna dĺžka hesla

en: You must enter a password.
sk: Treba zadať heslo.

en: The password contains an illegal character.
sk: Heslo obsahuje nepovolené znaky.

en: The password is too short: it must be at least %min_length characters.
sk: Príliš krátke heslo: musí mať najmenej %min_length znakov.

en: Username or e-mail address
sk: Používateľské meno alebo e-mailová adresa

en: Username or e-mail
sk: Používateľské meno alebo e-mail

en: Validate e-mail address
sk: Overiť e-mailovú adresu

en: Improves Drupal's login system.
sk: Zlepšuje prihlasovací systém Drupalu.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
sk: Na váš e-mail boli odoslané ďalšie inštrukcie.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
sk: Toto oprávnenie sa dedí z kategórie Prihlásený používateľ.
