LoginToboggan (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: user
ast: usuariu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: None
ast: Nengún

en: Password
ast: Clave

en: Link
ast: Enllaz

en: edit
ast: editar

en: Access denied
ast: Accesu torgáu

en: Other
ast: Otru

en: Log in
ast: Entrar

en: Request new password
ast: Pedir una clave nueva

en: Log out
ast: Desconeutar

en: Standard
ast: Estándar
