LoginToboggan (7.x-1.1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: user
mk: корисник

en: edit
mk: промени

en: Log in
mk: Најави ме

en: Request new password
mk: Барање нова лозинка

en: Log out
mk: Одјави ме
