LoginToboggan (7.x-1.2) - en to fy translation catalogue (11 entries)

en: None
fy: Gjin

en: Password
fy: Wachtwurd

en: edit
fy: bewurkje

en: You are not authorized to access this page.
fy: Jo hast gjin tagongsrjochten foar dizze side.

en: Access denied
fy: Gjin tagong

en: security
fy: feiligens

en: Log in
fy: Ynlogge

en: Request new password
fy: Nij wachtwurd oanmeitsje

en: Log out
fy: Utlogge

en: Access Denied
fy: Gjin tagong

en: Username or e-mail address
fy: Brûkersnamme of e-mailadres
