LoginToboggan (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (27 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: None
gl: Ningún

en: Password
gl: Contrasinal

en: Link
gl: Ligazón

en: edit
gl: editar

en: You are not authorized to access this page.
gl: Non está autorizado/a para acceder a esta páxina.

en: Access denied
gl: Acceso denegado

en: Add a role to the selected users
gl: Engadir un rol para os usuarios seleccionados

en: security
gl: seguranza

en: Other
gl: Outro

en: Log in
gl: Iniciar sesión

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
gl: Detectouse un intento malicioso de alterar campos de usuario/a protexidos.

en: Request new password
gl: Solicitar un novo contrasinal

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
gl: O seu contrasinal foi enviado ao seu enderezo de correo-e xunto coas instrucións necesarias.

en: Standard
gl: Estándar

en: Error saving user account.
gl: Erro ó gardar a conta de usuario.

en: Confirm e-mail address
gl: O seu enderezo de correo-e

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
gl: O usuario %name empleou unha ligazón para ingresar unha única vez en %timestamp.

en: New user: %name (%email).
gl: Novo usuario: %name %email.

en: Set password
gl: Establecer contrasinal

en: !username has applied for an account.
    
    !edit_uri
gl: !username solicitou unha conta.
    
    !edit_uri

en: Username or e-mail address
gl: Nome de usuario ou enderezo de correo-e

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
gl: Enviáronselle máis instrucións ao seu enderezo de correo-e.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
gl: Este permiso é herdado do rol de usuario rexistrado.
