LoginToboggan (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (73 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Login
hu: Bejelentkezés

en: None
hu: Nincs

en: Password
hu: Jelszó

en: Link
hu: Hivatkozás

en: edit
hu: szerkesztés

en: You are not authorized to access this page.
hu: Nincs megfelelő jogosultság az oldal megtekintéséhez.

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Add a role to the selected users
hu: A kiválasztott felhasználók szerepkörhöz rendelése

en: security
hu: biztonság

en: Other
hu: Egyéb

en: Log in
hu: Bejelentkezés

en: 1 Day
hu: 1 nap

en: 2 Days
hu: 2 nap

en: 3 Days
hu: 3 nap

en: 4 Days
hu: 4 nap

en: 5 Days
hu: 5 nap

en: 6 Days
hu: 6 nap

en: 1 Week
hu: 1 hét

en: 2 Weeks
hu: 2 hét

en: 1 Month
hu: 1 hónap

en: 3 Months
hu: 3 hónap

en: 6 Months
hu: 6 hónap

en: 1 Year
hu: 1 év

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
hu: Szándékos kísérlet történt egy védett felhasználói mező módosítására.

en: Request new password
hu: Új jelszó igénylése

en: Log out
hu: Kijelentkezés

en: Access Denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
hu: Az új jelszó és a további teendők leírása nemsokára megérkezik a megadott e-mail címre.

en: Standard
hu: Általános

en: Error saving user account.
hu: Hiba történt a felhasználói fiók mentése során.

en: Block type
hu: Blokktípus

en: Registration
hu: Regisztráció

en: Confirm e-mail address
hu: E-mail cím megerősítése

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hu: %name felhasználó egyszer használható bejelentkezési hivatkozást használt (%timestamp).

en: New user: %name (%email).
hu: Új felhasználó: %name (%email).

en: More help can be found at <a href="!help">LoginToboggan help</a>.
hu: További segítség itt található: <a href="!help">LoginToboggan súgó</a>.

en: Collapsible form
hu: Összecsukható űrlap

en: Please re-type your e-mail address to confirm it is accurate.
hu: Ismételten meg kell adni az email címet a cím pontosságának az ellenőrzéséhez.

en: Allow users to login using their e-mail address
hu: A felhasználók a bejelentkezéshez használhatják az e-mail címüket

en: Use two e-mail fields on registration form
hu: Két email cím mezőt használjon a regisztrációs űrlapon

en: Set password
hu: Jelszó beállítása

en: Never delete
hu: Soha nem töröl

en: Immediate login
hu: Azonnali belépés

en: Redirections
hu: Átirányítások

en: Present login form on access denied (403)
hu: Bejelentkezési űrlap megjelenítése a „Hozzáférés megtagadva” (403) oldalakon

en: Minimum password length
hu: A jelszó legkisebb hossza

en: Access Denied / User Login
hu: Hozzáférés megtagadva / Felhasználói belépés

en: Access denied.  You may need to login below or register to access this page.
hu: A hozzáférés megtagadva. A webhelyre való regisztrációt követően be kell jelentkezni.

en: You must enter a password.
hu: Meg kell adni egy jelszót.

en: The password contains an illegal character.
hu: A jelszó egy érvénytelen karaktert tartalmaz.

en: The password is too short: it must be at least %min_length characters.
hu: A jelszó túl rövid. Legkevesebb %min_length karaktert kell tartalmaznia.

en: You have successfully validated your e-mail address.
hu: Az e-mail cím sikeresen érvényesítve lett.

en: Account validation
hu: Fiók érvényesítése

en: re-send validation e-mail
hu: ellenőrző email újraküldése

en: This name has already been taken by another user.
hu: Ez a név egy másik felhasználó által már foglalt.

en: This e-mail has already been taken by another user.
hu: Ez az email cím egy másik felhasználó által már foglalt.

en: !username has applied for an account.
    
    !edit_uri
hu: !username felhasználói azonosítót igényelt.
    
    !edit_uri

en: Username or e-mail address
hu: Felhasználónév vagy e-mail cím

en: Username or e-mail
hu: Felhasználónév vagy email cím

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
hu: A felhasználónévvel vagy az e-mail címmel egyaránt be lehet jelentkezni.

en: The password field is case sensitive.
hu: A jelszó mező érzékeny a kis-, illetve nagybetűkre.

en: Login/Register
hu: Belépés / Regisztráció

en: Login successful.
hu: Sikeres bejelentkezés.

en: Validate e-mail address
hu: Email cím ellenőrzése

en: Re-send validation e-mail
hu: Ellenőrző email újraküldése

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
hu: A további teendők leírása nemsokára e-mailben érkezik.

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
hu: Ezt a szerepkört minden azonosított felhasználó megkapja.

en: Validate URL
hu: Webcím ellenőrzése

en: Log in/Register
hu: Belépés/Regisztráció

en: Please choose a password for your account; it must be at least %length characters.
hu: Meg kell adni egy jelszót a fiókhoz, melynek legalább %length karaktert kell tartalmaznia.
