LoginToboggan (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: None
mn: Байхгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Link
mn: Холбоос

en: edit
mn: засварлах

en: You are not authorized to access this page.
mn: Та энэ хуудсанд хандах зөвшөөрөлгүй байна.

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: security
mn: аюулгүй байдал

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Request new password
mn: Шинэ нууц үгийн хүсэлт

en: Log out
mn: Хэсгээсээ гарах

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
mn: Таны нууц үг болон цаашдын зааварлагаа нь таны и-мэйл хаяг рүү илгээгдлээ.

en: Error saving user account.
mn: Хэрэглэгчийн бүртгэлийг хадгалахад алдаа гарлаа.
