LoginToboggan (7.x-1.2) - en to pl translation catalogue (111 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Login
pl: Zaloguj

en: None
pl: Brak

en: Password
pl: Hasło

en: Link
pl: Odnośnik

en: edit
pl: edytuj

en: You are not authorized to access this page.
pl: Brak uprawnień do przeglądania tej strony.

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Add a role to the selected users
pl: Nadaj rolę wybranym użytkownikom

en: security
pl: bezpieczeństwo

en: Other
pl: Inne

en: Log in
pl: Zaloguj

en: 1 Day
pl: 1 dzień

en: 2 Days
pl: 2 dni

en: 3 Days
pl: 3 dni

en: 4 Days
pl: 4 dni

en: 5 Days
pl: 5 dni

en: 6 Days
pl: 6 dni

en: 1 Week
pl: 1 tydzień

en: 2 Weeks
pl: 2 tygodnie

en: 1 Month
pl: 1 miesiąc

en: 3 Months
pl: 3 miesiące

en: 6 Months
pl: 6 miesięcy

en: 1 Year
pl: 1 rok

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
pl: Wykryto próbę nieuprawnionej modyfikacji chronionych pól użytkownika.

en: Request new password
pl: Prześlij nowe hasło

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Access Denied
pl: Dostęp zabroniony

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
pl: Hasło i dalsze instrukcje zostały wysłane na podany adres e-mail.

en: Standard
pl: Standardowe

en: Error saving user account.
pl: Podczas zachowywania informacji o koncie użytkownika wystąpił błąd.

en: Block type
pl: Rodzaj bloku

en: Registration
pl: Rejestracja

en: Confirm e-mail address
pl: Potwierdź adres e-mail

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
pl: Użytkownik %name wykorzystał jednorazowy odnośnik logowania (%timestamp).

en: New user: %name (%email).
pl: Nowy użytkownik: %name (%email).

en: More help can be found at <a href="!help">LoginToboggan help</a>.
pl: Więcej tematów pomocy znajdziesz w <a href="!help">pomocy LoginToboggan</a>.

en: 
    !username,
    
    Thank you for registering at !site.
    
    IMPORTANT:
    For full site access, you will need to click on this link or copy and paste it in your browser:
    
    !login_url
    
    This will verify your account and log you into the site. In the future you will be able to log in to !login_uri using the username and password that you created during registration:
    
    --  !site team
pl: 
    !username,
    
    Dziękujemy za zarejestrowanie konta na stronie !site.
    
    WAŻNA INFORMACJA:
    Aby mieć pełny dostęp do strony musisz kliknąć poniższy link lub skopiować go i wkleić w swojej przeglądarce:
    
    !login_url
    
    Tym sposobem twoje konto zostanie zweryfikowane i zostaniesz zalogowany(a). W przyszłości logować !login_uri będziesz się za pomocą nazwy użytkownika i hasła podanych podczas rejestracji:
    
    --  !site team

en: Set a custom message to appear at the top of the login block
pl: Wprowadź własną wiadomość, która będzie wyświetlana nad blokiem logowania.

en: Please re-type your e-mail address to confirm it is accurate.
pl: Wprowadź adres e-mail ponownie w celu uniknięcia pomyłki.

en: A validation e-mail has been sent to your e-mail address. In order to gain full access to the site, you will need to follow the instructions in that message.
pl: Na twój adres e-mail został wysłany link aktywacyjny. By otrzymać pełny dostęp do strony proszę postępować zgodnie z informacjami zawartymi w e-mailu.

en: Your e-mail address and confirmed e-mail address must match.
pl: Oba adresy e-mail muszą być takie same.

en: LoginToboggan logged in block
pl: Blok LoginToboggan dla zalogowanych

en: Allow users to login using their e-mail address
pl: Zezwalaj użytkownikom na logowanie przy użyciu adresu e-mail

en: Users will be able to enter EITHER their username OR their e-mail address to log in.
pl: Aby się zalogować, użytkownicy będą mogli wprowadzić ALBO swoją nazwę, ALBO adres e-mail.

en: Use two e-mail fields on registration form
pl: Użyj dwóch pól e-mail

en: User will have to type the same e-mail address into both fields. This helps to confirm that they've typed the correct address.
pl: Rejestrujący się będą musieli podać swój e-mail dwukrotnie. Pomoże to w upewnieniu się że podali go bez błędów.

en: Set password
pl: Ustaw hasło

en: Non-authenticated role
pl: Rola nieautoryzowana

en: Never delete
pl: Nigdy nie usuwaj

en: Delete unvalidated users after
pl: Usuń niezweryfikowanych użytkowników po

en: Immediate login
pl: Natychmiastowe logowanie

en: If set, the user will be logged in immediately after registering. Note this only applies if the 'Set password' option above is enabled.
pl: Jeżeli wybierzesz tą opcję użytkownik zostanie zalogowany automatycznie po dokończeniu rejestracji. Zadziała to tylko w wypadku, gdy opcja "Ustaw Hasło" jest włączona.

en: Redirections
pl: Przekierowania

en: Present login form on access denied (403)
pl: Pokaż logowanie przy braku dostępu

en: Anonymous users will be presented with a login form along with an access denied message.
pl: Użytkownicy anonimowi zobaczą formularz logowania pod komunikatem o braku dostępu do podstrony.

en: Display login successful message
pl: Pokaż informację o pomyślnym logowaniu

en: If enabled, users will receive a 'Login successful' message upon login.
pl: Zaznaczenie tej opcji spowoduje, że użytkownicy dostaną informację "Logowanie powiodło się" po zalogowaniu się.

en: Minimum password length
pl: Minimalna długość hasła

en: Access Denied / User Login
pl: Dostęp zabroniony / Logowanie

en: Access denied.  You may need to login below or register to access this page.
pl: Dostęp zabroniony. Musisz się zalogować lub zarejestrować aby uzyskać dostęp do tej strony

en: You must enter a password.
pl: Musisz podać hasło.

en: The password contains an illegal character.
pl: Hasło zawiera niedozwolony znak.

en: The password is too short: it must be at least %min_length characters.
pl: Hasło jest za krótkie: musi składać się z co najmniej %min_length znaków.

en: You have successfully validated your e-mail address.
pl: Potwierdziłeś prawdziwość adresu e-mail.

en: Your account is currently blocked -- login cancelled.
pl: Twoje konto jest aktualnie zablokowane  -- logowanie anulowane.

en: You have successfully validated %user.
pl: Pomyślnie sprawdziłeś %user.

en: Account validation
pl: Sprawdzenie konta

en: re-send validation e-mail
pl: wyślij e-mail aktywacyjny ponownie

en: This name has already been taken by another user.
pl: Ta nazwa została już zajęta przez innego użytkownika.

en: This e-mail has already been taken by another user.
pl: Ten e-mail został już zajęty przez innego użytkownika.

en: If required, you may reset your password from: !url
pl: Jeśli jest to wymagane, możesz ustawić nowe hasło na: !url

en: A validation e-mail has been sent to the user's e-mail address.
pl: E-mail sprawdzający został wysłany na adres e-mail użytkownika.

en: A validation e-mail has been sent to your e-mail address. You will need to follow the instructions in that message in order to gain full access to the site.
pl: Wysłano e-mail sprawdzający na adres jaki został podany. Proszę postępować zgodnie z zawartymi w nim instrukcjami.

en: !username has applied for an account.
    
    !edit_uri
pl: !username wypełnił formularz założenia konta.
    
    !edit_uri

en: Username or e-mail address
pl: Nazwa użytkownika lub adres e-mail

en: Username or e-mail
pl: Login lub e-mail

en: You may login with either your assigned username or your e-mail address.
pl: Możesz zalogować się przy użyciu nazwy użytkownika lub adresu e-mail.

en: The password field is case sensitive.
pl: Duże i małe litery w haśle mają znaczenie

en: Login/Register
pl: Loguj/Rejestruj

en: Login successful.
pl: Udane logowanie.

en: E-mail validation URL used for %name with timestamp @timestamp.
pl: URL sprawdzający adres e-mail %name ze znacznikiem czasowym @timestamp.

en: Validate e-mail address
pl: Sprawdź adres e-mail

en: Re-send validation e-mail
pl: Powtórnie wyślij e-mail sprawdzający

en: Improves Drupal's login system.
pl: Wzbogaca system logowania i rejestracji Drupal'a o nowe funkcje.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
pl: Dalsze instrukcje zostały wysłane na podany adres e-mail.

en: Override destination parameter
pl: Nadpisz parametr "destination"

en: You have just used your one-time login link. It is no longer possible to use this link to login. Please change your password.
pl: Użyłeś jednorazowego linku logowania. Nie jest możliwe używanie dłużej tego linku do zalogowania. Zalecana jest zmiana domyślnego hasła

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
pl: Te uprawnienia są dziedziczone według roli zalogowanego użytkownika.

en: Validate URL
pl: Sprawdź URL

en: Sorry, you can only use your validation link once for security reasons.
pl: Niestety ze względów bezpieczeństwa twojego linku sprawdzającego możesz użyć raz.

en:  Please log in with your username and password instead now.
pl:  Zamiast tego zaloguj się teraz za pomocą nazwy użytkownika i hasła.

en: Redirect path on registration
pl: Ścieżka, do której ma nastąpić przekierowanie po rejestracji

en: Redirect path on confirmation
pl: Ścieżka, do której ma nastąpić przekierowanie po potwierdzeniu

en: When the user account is validated.
pl: Kiedy konto użytkownika zostanie sprawdzone.

en: The validated user's account
pl: Konto sprawdzonego użytkownika

en: LoginToboggan Rules Integration
pl: Integracja LoginToboggan z Rules

en: Integrates LoginToboggan with Rules module
pl: Integracja LoginToboggan z modułem Rules

en: You are not logged in.
pl: Nie jesteś zalogowany

en: If enabled, users will receive a 'Log in successful' message upon login.
pl: Jeśli włączone, użytkownicy dostaną po zalogowaniu się informację "Logowanie powiodło się".

en: Access Denied / User log in
pl: Odmowa dostępu / Logowanie

en: Log in/Register
pl: Zaloguj/Zarejestruj się

en: Log in successful for %name.
pl: Logowanie %name powiodło się.

en: Present a unified login/registration page
pl: Pokaż połączoną stronę logowania i rejestracji.

en: Use one page for both login and registration instead of Drupal's tabbed login/registration/password pages.
pl: Umieść formularz logowania i rejestracji na jednej stronie, zamiast oddzielnych stron w kartach z logowaniem / rejestracją / przypomnieniem hasła.

en: The URL of the account validation page, provided by logintoboggan.
pl: URL strony, która sprawdza konta, dostarczonej przez logintoboggan.

en: Password must be at least %length characters.
pl: Hasło musi składać się z co najmniej %length znaków.

en: I have an account
pl: Mam juz konto

en: I want to create an account
pl: Chcę założyć konto
