LoginToboggan (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (13 entries)

en: user
sr: корисник

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Login
sr: Пријављивање

en: Password
sr: Лозинка

en: edit
sr: измени

en: You are not authorized to access this page.
sr: Немате дозволу за приступ овој страни.

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: security
sr: сигурност

en: Log in
sr: Пријави се

en: Log out
sr: Одјави се

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
sr: Корисник %name је употребио једнократну везу за пријављивање у %timestamp.

en: Set password
sr: Поставите лозинку
