LoginToboggan (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: None
th: ไม่มี

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Link
th: ลิงค์

en: edit
th: แก้ไข

en: You are not authorized to access this page.
th: คุณไม่มีสิทธิ์เข้าดูหน้านี้

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'

en: Add a role to the selected users
th: เพิ่มระดับให้กับผู้ใช้ที่เลือก

en: security
th: ความปลอดภัย

en: Other
th: อื่นๆ

en: Log in
th: เข้าสู่ระบบ

en: 1 Week
th: ภายใน 1 อาทิตย์

en: 1 Month
th: ภายใน 1 เดือน

en: 3 Months
th: ภายใน 3 เดือน

en: 6 Months
th: ภายใน 6 เดือน

en: Request new password
th: ลืมรหัสผ่าน

en: Log out
th: ออกจากระบบ

en: Your password and further instructions have been sent to your e-mail address.
th: ส่งรหัสผ่านและวิธีการใช้งานไปยังอีเมลของคุณแล้ว

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Error saving user account.
th: เกิดข้อผิดพลาดในการบันทึกข้อมูลบัญชีผู้ใช้งาน

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
th: ผู้ใช้ %name used one-time login link at time %timestamp.

en: New user: %name (%email).
th: ผู้ใช้ใหม่: %name (%email)

en: Set password
th: ตั้งรหัสผ่าน

en: Username or e-mail address
th: ชื่อผู้ใช้หรืออีเมล

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
th: ส่งวิธีการใช้งานไปยังอีเมลของคุณแล้ว

en: This permission is inherited from the authenticated user role.
th: การอนุญาตนี้ได้รับมาจากบทบาทผู้ใช้รับรองความถูกต้อง
