LoginToboggan (7.x-1.3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: user
hy: օգտագործող

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: None
hy: Ոչ մի

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Link
hy: Հղում

en: edit
hy: խմբագրել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Request new password
hy: Ստանալ նոր գաղտնաբառ

en: Log out
hy: Ելք

en: Standard
hy: Ստանդարտ

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
hy: %name օգտատերը %timestamp -ին օգտագործել է մեկանգամյա մուտքագրման հղում :
