LoginToboggan (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Link
kk: Сілтеме

en: edit
kk: түзету

en: You are not authorized to access this page.
kk: Бұл бетке кіруге сзіге рұқсат жоқ.

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Add a role to the selected users
kk: Таңдалған қолданушылардға рөл қос

en: Other
kk: Басқа

en: Log in
kk: Кіру

en: Request new password
kk: Жаңа құпиясөзді сұрау

en: Log out
kk: Шығу

en: Error saving user account.
kk: Қолданушы есебін сақтау кезінде қателің орын алды.

en: Registration
kk: Тіркелу

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
kk: %name деген қолданушы %timestamp уақытында бір реттік кіру сілтемесін пайдаланды.

en: New user: %name (%email).
kk: Жаңа пайдаланушы: %name (%email).

en: Username or e-mail address
kk: Қолданушы аты және e-mail мекенжайы

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
kk: Кейінгі нұсқаулар сіздің e-mail мекенжайына жіберілді.
