LoginToboggan (7.x-1.3) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: None
ku: هیچ

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Link
ku: بەستەر

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: You are not authorized to access this page.
ku: تۆ بۆت نییە ئەم لاپەڕەیە ببینیت.

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Add a role to the selected users
ku: ڕۆڵێک بۆ بەکارهێنەرە دەسنیشانکراوەکان زیادبکە

en: Other
ku: هیتر

en: Log in
ku: چوونە ژوورەوە

en: Request new password
ku: داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە

en: Log out
ku: چوونا دەرڤە

en: Standard
ku: ستاندارد

en: Error saving user account.
ku: هه‌ڵە ڕوویدا له کاتی‌ پاشه‌که‌وت کردنی هەژماری به‌کارهێنه‌ر.

en: New user: %name (%email).
ku: بەکارهێنەری نوێ : %name (%email).

en: Username or e-mail address
ku: ناوی تێپەڕبوون یان ئیمێل

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
ku: زانیاری و ڕێنیشاندانی زیاتر بۆ ئیمێلەکەت ناردراون.
